OPUBLIKOWANO: 23.10.2022

Zachęcamy do spotkań na terenie budowy, aby przekonać się nie tylko o wysokiej jakości materiałów użytych do budowy, czy wykorzystywanych technologii, ale przede wszystkich, aby poznać piękne sąsiedztwo lasu, z którym bezpośrednio sąsiadują domu.

Nazwa osiedla nie jest przypadkowa. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu to gwarancja ciszy i możliwość obcowania z naturą. Ogrody, które graniczą z zalesioną okolicą, stanowią możliwość zaprojektowania kameralnej przestrzeni pełnej zieleni.

Na mieszkańców Osiedla Forrest czekają także wyjątkowe wschody słońca, przy pięknym śpiewie ptaków które chętnie goszczą w tej klimatycznej okolicy. To wszystko sprawia, że nowoczesna inwestycja staje się synonimem odpoczynku i zielonej enklawy, do której chętnie się wraca. To miejsce, które swoich mieszkańców będzie zachwycać i zdumiewać o każdej porze roku poprzez swój bogaty krajobraz natury.

Osiedle Forrest to możliwość na lepsze, zdrowsze i wygodniejsze życie bez rezygnacji z tego co dla nas ważne. Dom jak z bajki może stać się Twoim spełnieniem.

Zadzwoń i umów się na spotkanie na terenie budowy: +48 608 349 900

Powrót